Siber Güvenlik

Occupytheweb’in çok satan kitabından çarpıcı slogan:”Siber savaşçı olup Putin’i durdurun!”

Occupytheweb'in çok satan kitabından çarpıcı slogan:"Siber savaşçı olup Putin'i durdurun!"“Occupytheweb” hareketi son yayımladığı siber güvenlik kitabını “Siber savaşçı olup Putin’i durdurun!” sloganıyla tanıttı.

Daha önce “Hackerlar için Linux Temelleri” kitabını yayımlayan girişiminin “Usta bir hacker olmaya giriş” kitabı tüm zamanların en iyi 5 siber güvenlik kitabı arasına girdi.

Kitapta siber tehdit istihbaratı, pentest, bug bounty, siber savaş ve siber güvenliği ilgilendiren birçok konuda okuyucuya rehberlik edecek bilgiler sunuluyor ve hackerlığın tarihi hukuki boyutuyla anlatılıyor.

Tersine mühendislik konusuna Python perspektifiyle yaklaşan kitapta bilgisayar korsanlığının en temel nitelikleri gösteriliyor.

Kitapta ayrıca hackerların bakış açısı ve stratejik açıdan yaklaşımları da ele alınıyor. Her seviyeden okuyucuya hitap eden kitap hackerlığa yeni adım atan ya da ileri seviyelerde olan herkesin okuyup faydalanabileceği bir içeriğe sahip.

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu