Sektörel

Türk siber güvenlik firması Brandefense, 2,75 milyon dolar yatırım aldı

Türk siber güvenlik firması Brandefense, 2,75 milyon dolar yatırım aldıYerli siber güvenlik şirketi Brandefense, seri A öncesi yatırım turunda 2,75 milyon dolar yatırım aldı.   

Dijital risk koruma platformu olarak hizmet veren Brandefense, Sabancı Ventures’ın liderliğinde gerçekleşenseri A öncesi turda 2,75 milyon dolar yatırım aldığını duyurdu.

Yatırım turuna, Sabancı Ventures haricinde Vestel Ventures ortaklığıyla yönetilen Tacirler Portföy Gelecek Etki Fonu, Teknoloji Yatırım A.Ş. (TTGV), Ak Portföy, TechOne VC ve Finberg katıldı.

Son yatırımla Brandefense girişiminin bugüne kadar aldığı toplam yatırım ise 3,4 milyon dolara ulaştı. 600 bin dolarlık ilk yatırımın ardından ABD’de şirketleşerek yurt dışına açılan Brandefense, aldığı yeni yatırımı ise siber güvenlik sektöründeki yerini pekiştirerek, şirketin küresel ölçekte daha fazla projeye imza atması ve siber güvenlik çözümlerini daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaştırması için kullanacak.

İş hayatında siber risklere karşı erken önlemler muhtemel kayıpları önleyebilir!

Dijital ortamı sürekli tarayarak marka itibarının korunması için hassas bilgileri, ağları, web sitelerini ve sosyal medya hesaplarını koruma odaklı çözümler sunan Brandefense, dijital risk koruma servisleri (DRPS), harici saldırı yüzeyi yönetimi (EASM), tedarik zinciri güvenliği ve tehdit istihbaratı (TI) gibi çözümleriyle, kurum ve kuruluşlara yönelik potansiyel riskleri en aza indirmeyi hedefliyor.

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu