Türkiye

Geleceğin teknolojisi İzmir Bilişim Zirvesinde konuşulacak

İzmir Bilişim Zirvesi teknoloji dünyasınn son gelişmelerini masaya yatırmak üzere ikinci kez gerçekleşiyor. Siber Bülten’in medya sponsoru olduğu etkinlikte bu yıl Sanal Gerçeklik, Arttırılmış Gerçeklik, Nesnelerin İnterneti, Bulut Bilişim, Siber Güvenlik, 3 Boyutlu Yazıcı Teknolojisi, Mobil gibi konular başta olmak üzere, günümüzün ve geleceğin teknoloji trendlerine yer veriliyor.

Alanında uzman kişilerin yer alacağı ve stand alanında birçok teknolojinin deneyimleneceği İzmir Bilişim Zirvesi’16, 2 Nisan Cumartesi günü Sabancı Kültür Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

Programın daha sonra açıklanacağı İBZ16’nın konuşmacıları arasında Codemodeon Kurucu Ortağı Yağız Hatay, Invidyo kurucusu Özgür Deniz Öğür, bu yıl Etohum’dan yatırım alacak girişimler arasına seçilen Nara Teknoloji‘den Zafer Karadayı & Muzaffer Özdemir ve Mobilike Ürün Müdürü Mehmet Can Yavuz bulunuyor. Zirvede Siber Bülten Koordinatörü Minhaç Çelik de, “Nesnelerin interneti ve siber güvenlik” üzerine bir konuşma yapacak.

İzmir Bilişim Zirvesi‘ne http://izmirbilisimzirvesi16.eventbrite.com sitesinden kayıt yaptırabilir, ayrıntılı bilgiye ve tüm konuşmacılara da www.izmirbilisimzirvesi.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm gelişmeleri de www.facebook.com/izmirbilisimzirvesi ve www.twitter.com/ibzirvesi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

HAFTALIK SİBER BÜLTEN RAPORUNA ABONE OLMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ

[wysija_form id=”2″]

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu