Sektörel

BugBounter, Avrupa’da ilk çözüm ortaklığını oluşturdu

BugBounter, Avrupa'da ilk çözüm ortaklığını oluşturduBugBounter, Avrupa’da birçok ülkeye siber güvenlik çözümleri sunan Cyberarch ile Estonya merkezli ilk çözüm ortaklığı anlaşmasını yaptı. Cyberarch, BugBounter’ın ödül avcılığı hizmetini kendi çözümleri ile birleştirerek sunacak.

Şirketlerin güvenlik açıklarını denetleme, bulma ve doğrulama ihtiyacını bünyesindeki 2000 siber güvenlik uzmanıyla  karşılayan BugBounter (www.bugbounter.com), Estonya’daki ilk çözüm ortaklığına Cyberarch (www.cyberarch.eu) ile imza attı. Bu iş birliğiyle dünyanın en büyük girişimcilik ekosistemlerinden birisine ev sahipliği yapan Estonya ve komşu ülkelerdeki şirketler, siber güvenlik açıklarını BugBounter’ın ödül avcılığındaki kapsamlı testlerle tespit edebilecek ve önlemlerini Cyberarch’ın danışman kadrosunun desteği ile alabilecek.

Türk siber güvenlik firması BugBounter yatırım almaya devam ediyor

BugBounter Kurucu Ortağı ve CEO’su Arif Gürdenli, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “BugBounter olarak öncelikle Avrupa, Orta Doğu ve Asya’da, daha sonra global ölçekte hizmet sunan bir siber güvenlik platformu olmak için çalışıyoruz. Yönetilen siber güvenlik hizmetleri alanında uzman ve lider bir şirket olan Cyberarch ile oluşturduğumuz iş birliğimiz, Avrupa’daki ilk çözüm ortaklığı olma özelliğini taşıyor. Bu ortaklık sayesinde platformumuzda kayıtlı 2000 siber güvenlik uzmanı, küresel olarak çok daha büyük şirketlerin başlatacağı bug bounty (ödül avcılığı) programlarına katılma fırsatı yakalayacak. Bu işbirliği, platformdaki Türk uzmanların bulguları karşılığında ülkemize döviz girdisi de sağlayacak.”

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu