Siber Ajanda

Keepnet İstanbul Buluşması siber güvenlik uzmanlarını bir araya getiriyor!

Keepnet İstanbul Buluşması siber güvenlik uzmanlarını bir araya getiriyor!Türkiye’nin önde gelen siber güvenlik uzmanlarını bir araya getiren Keepnet Siber Güvenlik Buluşması, 17 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Siber Güvenlik firması Keepnet tarafından düzenlenecek buluşmada, sektördeki profesyoneller en yeni trendler ve teknolojiler hakkında bilgi alışverişinde bulunabilecek. Etkinliğin mekan sponsorluğunu ise Experilabs üstlendi.

Etkinlik 17 Mayıs saat 18.30’da Soğanlık Yeni, Pamukkale Sk. No: 11, 34880 Kartal/İstanbul, Türkiye (Google Maps)  adresinde düzenlenecek.

Programda sızma testi uzmanları, red team üyeleri, etik hackerlar ve sektörün lider isimleri siber güvenliğin bugününü ve yarınını masaya yatıracak ve tecrübe paylaşımında bulunacaklar.

Keepnet CEO’su Ozan Uçar, deneyimli bir sızma testi uzmanı ve etik hacker olarak sohbete katılacak ve Keepnet’in Simülasyon modüllerinin sızma testlerinde nasıl kullanılacağına dair canlı bir gösterim gerçekleştirecek.

SÜRPRİZ HEDİYELERİN VERİLECEĞİ ÇEKİLİŞ DE DÜZENLENECEK

Etkinlik, katılımcılara sektördeki diğer profesyonellerle tanışma ve ağ kurma imkanı sunarken, potansiyel iş fırsatlarını yakalama şansı da tanıyacak. Ayrıca, etkinlikte katılımcılara sürpriz hediyelerin verileceği bir de çekiliş düzenlenecek.

Keepnet Siber Güvenlik Buluşması, Türkiye’nin önde gelen kurumlarında sızma testi ekip lideri ve uzmanı olarak görev alan isimlerin yanı sıra, kamu ve özel sektör temsilcilerinin de katılımıyla zenginleşecek.

Etkinliğe katılmak isteyenlerin https://keepnetlabs.com/keepnet-labs-siber-guvenlik-bulusmasi adresinden kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kontenjan sınırlı olduğu için ilgililerin kayıt işlemlerini bir an önce tamamlamaları öneriliyor.

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu