Siber Ajanda

CRYPTTECH, IDEF 15. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarında yer alacak

CRYPTTECH, IDEF 15. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarında Siber güvenlik firması CRYPTTECH, IDEF 15. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarına katılarak siber güvenlik çözümlerini paylaşacak.

Dünyanın en önde gelen fuarlarından biri olan IDEF Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı’nın 15’incisi 17 – 20 Ağustos 2021 tarihleri arasında T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde ve Millî Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde TÜYAP İstanbul Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. CRYPTTECH, fuarın 14. salonundaki 1434C nolu standında temsil edilecek.

IDEF’21, ülkelerin savunma tedariğinden sorumlu heyetleri, üst düzey Türk tedarik makamları, katılımcı firmaların AR-GE departmanları ve tüm sektör uzmanlarını bir araya getiriyor.

Ziyaretçilerine, katılımcılarla doğrudan temas ve iş birliği kurma imkanı sunan fuar, iş geliştirme, savunma ve güvenlik pazarındaki yeni trendleri keşfetmek için büyük fırsat yaratıyor.

Ülkemizin siber savunmasına onlarca devlet kurumunda ve binlerce kuruluşta konumlandırdığı Bilgi Güvenliği Olay Yönetimi (SIEM), Veri Kaybı Önleme (DLP), Siber Tehdit İstihbaratı (Cyber Threat Intelligence), İnternet Erişim Yetkilendirme (HotSpot), Güvenlik Orkestrasyon, Otomasyon ve Olaylara Müdahale (SOAR), Log Yönetimi (Log Management) ve geliştirmeye devam ettiği ürünleri ile hizmet veren CRYPTTECH, fuarda yapay zeka tabanlı yeni çözümlerini tanıtacak.

IDEF’21 yüksek teknolojiye sahip savunma sanayii ürünlerinin, yurt içinde ve yurt dışında tanıtılması ve ihtiyaç makamlarına sunulması noktasında iş birliğinin gelişmesine çok önemli katkı sağlayan bir fuar olarak Kovid’19 tedbirleri kapsamında ziyaretçilerini ağırlamayı bekliyor.

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu