Türkiye

YÖK onayladı Maltepe Üniversitesi Teknoloji ve Fikri Mülkiyet Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi resmen kuruldu

Teknoloji ve entelektüel endüstri ekosistemini akademi ile bir araya getirmeye çalışan Maltepe Üniversitesi Teknoloji ve Fikri Mülkiyet Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi, YÖK tarafından onaylandı.

Uygulama ve akademik bakımdan yüksek katma değerler oluşturma çabasında olan ve projeler üreten bir platform, bir köprü olarak nitelendirilen Teknoloji ve Fikri Mülkiyet Hukuku Merkezi böylelikle resmen kurulmuş oldu.

Yakında projeleriyle ismini duyacağımız Teknoloji ve Fikri Mülkiyet Hukuku Merkezi çalışmalarına kısa süre içinde başlayacak. Dr. Mete Tevetoğlu tarafından duyurulan haberde, çalışmaların hayata geçmesi ve başarılı olması için bu alanlarda çalışma yapan uzmanların destek ve özverilerine ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Öğrencilere yerel ve uluslararası uzmanlarla çalışma fırsatı tanıyan, mesleki perspektiflerini geliştirerek teknoloji ve entelektüel endüstri ekosistemine en doğru şekilde entegre olmalarına katkı sağlayacak olan Teknoloji ve Fikri Mülkiyet Hukuku Merkezi yakın zamanda projelerini kamuoyu bilgisine sunacak.

Siber Bülten abone listesine kaydolmak için formu doldurunuz

 

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: