Türkiye

Keepnet Labs CEO’su Ozan Uçar, Londra’nın en başarılı siber güvenlik liderleri arasına girdi

Türk iş insanı Ozan Uçar, Londra'nın en başarılı siber güvenlik girişimcilerinden olduOltalama saldırılarına karşı çözüm geliştiren Keepnet Labs’in kurucusu siber güvenlik uzmanı Ozan Uçar, Londra’nın siber güvenlik alanında başarılı girişimcileri arasında kendisine yer buldu.

Best Startup UK adlı internet sitesi, 81 başarılı siber güvenlik girişiminin listelendiği ayrıntılı bir haber yayımladı.

“Siber güvenlik alanında Londra’nın en etkileyici ve en başarılı 81 kurucusu” başlıklı haberde, Türk girişimci Uçar da yer aldı.

Haberde Uçar’ın KeepnetLabs’in kurucusu ve teknolojiden sorumlu genel müdürü olduğu belirtildi. Makalede ayrıca yaklaşık 16 yıldır siber güvenlik yeniliklere imza atan Uçar’ın sızma testi, beyaz şapkalı hackerlık ve adli bilişim alanlarında uluslararası akreditasyonlara sahip olduğu vurgulandı.

Best Startup UK, İngiltere’deki 130.000’den fazla girişimi ve bu şirketlerde önemli pozisyonlarda bulunan 500.000’den fazla kişiyi takip ediyor. Web sitesi 81 kişilik listeyi hazırlarken, bu kişilerin inovasyon, bulunduğu pazarda göstermiş olduğu büyüme, sıradışı yönetim kabiliyetleri ve toplumsal etki alanındaki başarılarını göz önüne alıyor.

Söz konusu haberde, 81 kurucunun bilgilerinin siber güvenlik alanında daha fazla ilgi ve takdiri hak ettiklerini vurgulamak için yayımlandığı vurgulandı.

 

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu