Siber Ajanda

Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Konferansı (DETECH), 19-21 Mart’ta düzenlenecek: Siber Güvenlik ve Yeni Teknolojiler Konuşulacak

Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Konferansı (DETECH), 19-20-21 Mart 2021 tarihlerinde internet üzerinden gerçekleştirilecek.

Bu sene dördüncüsünü düzenlenen ve Siber Bülten’in medya sponsorluğunu yapacağı (DETECH), içeriğinde yapay zeka, robotik, havacılık ve uzay gibi güncel teknoloji konularını barındıran ve alanında profesyonel konuşmacılarla tanışıp gelişen teknolojiyi bir de onlardan dinlemek isteyen herkesin katılabileceği bir organizasyon.

Kovid-19 salgını sebebiyle çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek etkinlikte, 3 gün boyunca uzman konuşmacıların yapacağı sunumlar aracılığıyla geleceğin teknolojileri anlatılacak. Etkinliğe katılanlar için yaşadıkları interaktif deneyimi daha keyifli hale getirmek amacıyla sürpriz fırsatlar da hazırlandı.

Savunma Sanayii, Siber Güvenlik, 5G, IoT, Gömülü Sistemler, Oyun Sektörü, Blockchain-Bitcoin, AR, VR, Otomotiv Sektörü ve Girişimcilik gibi şimdilerde sıkça karşılaşan başlıklar hakkında tecrübeli konuşmacılar kendi bilgi birikimlerini aktaracağı etkinlik, yeni teknolojilere ilgi duyan, bilime meraklı, kendini geliştiren ve değişime ayak uydurmak isteyen herkesi bir araya getirmeyi hedefliyor.

DETECH Türkiye’de ve dünyada bir marka oluşturarak teknoloji temalı öncü bir organizasyon haline gelmeyi amaçlıyor.

Kayıt olmak için https://www.ieeedetech.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siber Bülten abone listesine kaydolmak için formu doldurunuz

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu