Siber Ajanda

SDÜ CyberLab Siber Güvenlik Zirvesi 19 Nisan’da

İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde görmeye alışık olduğumuz siber güvenlik etkinlikleri artık Anadolu’nun değişik bölgelerinde de organize edilmeye başlandı. Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesinde bulunan Cyberlab Akdeniz Bölgesi’nin ilk siber güvenlik zirvesini düzenliyor. Öğrencileri siber güvenlik konusunda bilinçlendirmek ve AR-GE çalışmaları yapabilmek amacıyla kurulan Cyberlab’in organize ettiği Siber Güvenlik Zirvesi 19 Nisan Perşembe günü İktisadi İdari Bilimler Fakültesi C Blok Salon A’da gerçekleşecek.

Açılış konuşmasını Doç. Dr. Ecir Uğur Küçüksille’nin yapacağı etkinliğe Netsparker Platinum sponsor olarak destek veriyor. Siber Güvenlik Zirvesi sektörün önde gelen şirketlerinden gelen katılımcılarla dikkat çekiyor. InnoveraBT’den Barkın Kılıç’ın ‘IoT sistemleri ve Güvenlik’ başlıklı bir konuşma yapacağı zirveye Adeo’dan Eyüp Çelik “MsSql Post Exploitation”, Deloitte’dan Kürşat Oğuz Akıncı “Siber Terör”, Siberasist’ten Murat Yılmazlar “Smashing the “MEAN Stack” sunumlarıyla katılacak. Siberasist’ten Emre Özer de ‘Bug Bounty 101’ sunumu gerçekleştirecek. Zirveye Prodaft adına katıan Fatih Erdoğan da ‘Zararlı Yazılımların Anatomisi’ni anlatacak.

Siber Bülten abone listesine kaydolmak için formu doldurunuz

[wysija_form id=”2″]

 

 

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu