Sektörel

Siber tehdit analisti kampı için başvurular başladı

Siber tehdit analisti kampı için başvurular başladıSiber Tehdit İstihbaratı firması SOCRadar’ın düzenleyeceği Siber Tehdit Analist Yetiştirme Kampı için başvurular açıldı.

Siber Tehdit İstihbaratı özelinde Türkiye’de ilk kez düzenlenen bu kampa başvuru için ayrıntılı bilgilere https://ctiabootcamp.com adresinden ulaşabilirsiniz

SOCRadar tarafından ücretsiz olarak sağlanacak olan CTI Analist Yetiştirme Kampı programında, katılımcılar 2 ay süren yoğun bir eğitim programına dahil edilip devamında yapılacak sınavla katılım sertifikası alacak.

Başvuru yapan adaylar arasından gerekli aşamaları geçebilen ilk 30 kişi ile eğitim kampı 1 Ağustos tarihinde başlayacak.

Eğitim kampı sonunda başarılı olan adaylara SOCRadar ekibinde kariyer fırsatı sunulacak.

Ücretsiz verilen eğitim kampı katılımcılara online olarak sunulacak. Eğitim programına lisans ve lisans altı düzeyindeki öğrencilerin başvuruları kabul edilmeyecek.

Kampa 4-18 Temmuz tarihlerinde başvurulabilecek. Etkinliğin yazılı sınavı 20 Temmuz’da yapılacak. 25-29 Temmuz’da mülakatların düzenleneceği eğitim kampı 1 Ağustos-1 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu