Sektörel

Cyberwise, Microsoft’un MSSP ortağı oldu

Cyberwise, Microsoft'un bölgedeki MSSP ortağı olduTürk siber güvenlik firması Cyberwise, Microsoft ile gerçekleştirdiği iş birliği ile ABD’li teknoloji devinin MEA (Orta Doğu ve Afrika) bölgesindeki 8 MSSP Partner’ından biri oldu.

Cyberwise, bu iş birliği ile Orta Doğu ve Afrika bölgesinde Microsoft kullanıcısı şirketlerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Firma ayrıca Microsoft’un güvenlik ürün ailesindeki çözümleri destekleyecek hizmetler sunacak. Hali hazırda Microsoft’un güvenlik ürünleri alanında Gold İş Ortağı olan Cyberwise bu iş birliği ile Microsoft’un MEA (Middle East & Africa) bölgesindeki 8 MSSP (Managed Security Service Provider) İş Ortağından biri olarak bu bölgede faaliyet gösteren kurumların Microsoft güvenlik çözümlerini maksimum verimde kullanmalarına destek verebilecek.

Microsoft güvenlik ürünlerine sahip olup, bunları nasıl verimli şekilde kullanacağı konusunda desteğe ihtiyacı olan ya da bu işlemler için yeterli insan kaynağı olmayan şirketler bu iş birliği sayesinde Cyberwise’a başvurabilecek.

Ayrıca farkında olunmayan zayıflıkların tespit edilmesi, bunların ortadan kaldırılması ya da olası etkilerinin indirgenmesi fırsatlarını oluşturmak da mümkün olacak. Bu sayede genel olarak güvenlik olgunluklarını artıran şirketler, siber tehditlere karşı dayanıklılıklarını da artırmış olacaklar.

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu