Siber Ajanda

Uygulamalı Avukatlık Atölyesi 5.Sezon Başvuruları Açıldı: Avukatlar, siber güvenlik ve teknoloji eğitimi alacak

Uygulamalı Avukatlık Atölyesi 5.Sezon Başvuruları Açıldı: Avukatlar, siber güvenlik ve teknoloji eğitimi alacakÜcretsiz olarak düzenlenen Uygulamalı Avukatlık Atölyesinin 5.Sezonu 20 Mart’ta başlayacak. Başvuruları açılan programda avukatlar siber güvenlik ve teknoloji eğitimi de alacak.

Stratejik Siber Güvenlik Araştırmacısı, Siber Bülten’in kurucusu Minhac Çelik’in de eğitim vereceği atölyede meslekte karşılarına çıkabilecek sorunları çözebilmeleri için siber güvenlik eğitimi verilecek.

Worknet Teknoloji ve Danışmanlık A.Ş. tarafından organize edilen workshop’a  1-5 yıl arası kıdemde olan, aktif staj ve aktif 1 yıl avukatlık yapmış olanlar katılabilecek. Mülakat başvuruları 20 Mart 2023 Saat 19.30’a kadar atölyenin başvuru adresinden gerçekleştirilecek.

Programda eğitim verecek diğer eğitmenler ise şöyle: Worknet Teknoloji ve Danışmanlık A.Ş kurucu ortağı Avukat Şahin Çarşanbalı, Adli Bilişim Uzmanı Mustafa Kaygısız, Avukat ve Siber Bülten yazarlarından Zana Şahin, Avukan Ferit Salaz, Avukat Kerem Günaydın, Psikolog Ezgi Buse Mutlu Avukat Onur Tanık, Mali Müşavir Murat Öztürk, Sahibinden.com’da yazılımcı olarak çalışan Eyüp Helva, Psikolog Ezgi Buse Mutlu.

Eğitimlere yönelik herhangi bir ses ya da görüntü kaydı alınmayacak ve kayıt alınması yasak olacak.

Program toplam 10 saat anlatım ve 3 saat pratik şeklinde düzenlenecek. Eğitim sonunda sertifikalandırılma yapılacak ve dijital olarak katılımcılara gönderilecek.

HUKUK TEORİSİ YERİNE ÇEŞİTLİ ALANLARDA KARŞILAŞILACAK SORUNLAR ANLATILACAK

Eğitimde hukuk teorisi anlatılmayacak. Etkinlikte aktif staj ve 1 yıllık avukatlık deneyimi talep edilmesinin sebebi ise eğitimlerde söz konusu düzeyde karşılaşılan sorunlara odaklanılması olarak açıklandı. 

Programın sonunda sadece başarılı olanlar Orta Seviye Avukatlık Workshop’una %25 indirimli kayıt olma imkanına kavuşacak.

Ayrıca adaylara mülakatta herhangi bir konuyla ilgili 25 soru sorabilme kapasitesi kayıt öncesi test edilecek.

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu