Siber Ajanda

CRYPTTECH, Doğu Anadolu’nun en büyük bilişim buluşmasında

Türkiye’nin önde gelen siber güvenlik şirketlerinden CRYPTTECH,  Geleceğin Teknolojileri ve İş Dünyası Çözümleri temasıyla düzenlenen Doğu Anadolu 1. Bilişim Buluşması’na katılıyor. “Bilişim Her Yerde!” sloganıyla yola çıkan organizasyon Fırat Üniversitesi ve Fırat Teknokent öncülüğünde 9 ve 10 Mart tarihlerinde Elazığ’da düzenlendi.

Etkinlikte CRYPTTECH Genel Müdür Yardımcısı Mustafa ARI “Kritik Alt Yapılarda Siber Güvenlik” oturumunda “Bütünleşik Siber Güvenlik Zekası ve SIEM” konulu vizyon konuşma yaptı.

Doğu Anadolu 1. Bilişim Buluşmasında, “Bakanlıklar, Daire Başkanlıkları, sektörel STK’lar, ulusal ve uluslar arası firmalar, bölgesel firmalar, belediyeler, teknokentler, üniversiteler, ulusal kamu kurum ve kuruluşlarının yoğun katılımıyla gerçekleşecek. Etkinlik ile, bölgede özel sektör ve kamu yatırımlarının yönlendirilmesi, yatırımlardaki teknolojik alt yapının irdelenmesi ve firmaların bu noktada ürün, hizmetlerinin ve yeni teknolojilerinin tanıtılması hedeflenmektedir.

Etkinlikle ilgili ayrıntılara web sitesinden ulaşabilirisiniz: http://www.dbb2017.com/

Siber Bülten abone listesine kaydolmak için formu doldurunuz

[wysija_form id=”2″]

 

 

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu