Sektörel

TBD 6. Siber Güvenlik Ekosistemi Zirvesi: Gelirlerin bir kısmı deprem bölgesine gidecek

Türkiye Bilişim Derneği’nin 14-15 Mart tarihlerinde düzenlenecek 6. Siber Güvenlik Ekosisteminin Geliştirilmesi Zirvesinin sponsorluk gelirlerinin bir kısmı deprem bölgesinde kullanılacak.

Siber Dayanıklılık” Ana Teması ile BTK Ana Konferans Salonu’nda düzenlenecek zirvede siber güvenlik sektörünün temsilcileri, Cumhurbaşkanlığı, Bağlı Kuruluşlar, Bakanlıklar, Yerel Yönetimler, akademisyenler, STK Temsilcileri, bilişim profesyonelleri ve uzmanlarının katılımı bekleniyor.

TBD’den yapılan açıklamaya göre etkinlikte tüm paydaşların katılımıyla yeni normalde ekosistemin geliştirilmesine yönelik konular, insan, süreç, yasal mevzuat ve toplum boyutuyla tartışılacak ve karar vericilere ışık tutması açısından ortak akıl oluşturulacak.

SPONSORLUK GELİRLERİNİN BİR KISMI TBD BİLİŞİM EVİ KONTEYNERE GİDECEK

Zirvede ayrıca yerli siber güvenlik teknolojilerinin geliştirilmesi ve kritik altyapılarda kullanımının yaygınlaştırılmasına yönelik politika, strateji ve eylem planları tartışılacak ve toplumun tüm katmanlarında farkındalık yaratılması sağlanacak.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında zirvede elde edilecek sponsorluk gelirlerinin belli bir kısmı Hatay deprem bölgesinde oluşturulmakta olan ASO Yaşam Merkezi’nde, TBD Bilişim Evi Konteyner’ı ve benzeri projelerin gerçekleştirilmesi amacıyla kullanılacak.

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu