Siber Güvenliğin önde gelen isimleri Bahçeşehir Üniversitesi’nde buluşuyor

Biznet Bilişim ana sponsorluğunda düzenlenecek olan ‘Siber Güvenlikte Özel Sektör – Akademi İşbirliği ve İstihdam’ paneli sektörün önde gelen isimlerini bir araya getiriyor.

19 Eylül Perşembe günü Bahçeşehir Üniversite’sinde gerçekleşecek panelde daha etkili bir üniversite ve özel sektör işbirliği için atılması gereken adımlar masaya yatırılacak. Panelistler, dünya ve Türkiye’de artan siber güvenlik uzmanı ihtiyacını karşılamak için şirketlerin ve üniversitelerin Türkiye’de     uygulayabileceği modelleri tartışacak, en iyi pratikler üzerinde konuşacak.

Bahçeşehir Üniversitesi Siber Güvenlik Merkezi, Siber Bülten, Başlangıç Noktası ve Cyber Security Research Center’in (CSRS) desteğiyle gerçekleştirilecek panele

Can Demirel, Takım Lideri, Biznet

Celil Ünüver, CEO, Trapmine

Dr. Süleyman Özarslan, Co-founder, Picus Security

Bahtiyar Bircan, Direktör, Barikat Akademi ve

Minhac Çelik (Siber Bülten) konuşmacı olarak katılacak.

Siber güvenlikte kariyer yapmak isteyenlere kariyer rotaları için yardımcı olacak, sektör ve akademi hakkında görüşlerin paylaşılacağı bu etkinliği sakın kaçırmayın.

Kayıt ve ayrıntılar için: https://www.eventbrite.com/e/siber-guvenlikte-ozel-sektor-akademi-isbirligi-ve-istihdam-tickets-50018726357

Siber Bülten abone listesine kaydolmak için formu doldurunuz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: