Sektörel

CyberEge’17, Siber Güvenlikçiler Ege’de bir araya getiriyor

CyberEge’17, İzmir’in ikinci kez ev sahipliği yapacağı Siber Güvenlik Konferansı, alanlarında uzman kişileri öğrencilerle buluşturuyor.

IEEE EGE Öğrenci Kolu Komitelerinden “Computer Society”nin düzenlediği etkinlikte, bilgi güvenliği alanında pek çok uzman, konuşmacı olarak yer alacak.

Öğrencileri, bilişim sistemleri güvenliği konusunda bilgilendirerek, siber güvenlik uzmanı eksikliğinin giderilmesine destek olmayı amaçlayan etkinliğe, ön kayıt yaptırarak ücretsiz biçimde katılım gerçekleştirilebilecek.

Dr.Şadi Evren Şeker, Microsoft Türkiye’den Teknoloji Strateji Uzmanı Aydın Aslantaş, Havelsan şirketinden Siber Güvenlik alanında çalışan mühendis Ayşe Simge Özger, Netsparker şirketinden QA & Security Researcher Alperen Yılmaz, Filmler ve Filimler’den Taha Ulukaya konuşmacı olarak etkinlikte yer alacak.

13 Mayıs 2017 Cumartesi Günü gerçekleşecek olan etkinlik için ayrıntılı bilgileri www.cyberege.com adresinden öğrenip, kayıt yaptırılabilinir.

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu