Sektörel

Adeo siber güvenlik firmasına taze kan: Elif Yargıcı satış müdürü olarak atandı

Adeo siber güvenlik firmasına taze kan: Elif Yargıcı satış müdürü olarak atandıSiber güvenlik alanında yurt içi ve yurt dışında danışmanlık, siber güvenlik, kurulum, eğitim, bilişim güvenliği, siber olay müdahalesi ve yönetilen güvenlik hizmetleri alanlarında hizmet sunan Türk şirketi ADEO Siber Güvenlik, son dönemde yaptığı yeni atamalar ile satış yönetim ekibini büyütüyor.

Ekibe Satış Müdürü olarak son atanan isim ise Elif Yargıcı oldu. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halka İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun olan Elif Yargıcı, aynı bilim dalının yüksek lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi’nde tamamladı ve ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde İnsan Kaynakları alanında eğitim sertifikası aldı.

Profesyonel iş hayatına Commercial Union’da Finansal Danışman olarak başlayan Yargıcı, ardından Abdi İbrahim ve Astra Zeneca firmalarında 8 yıl görev aldı.

Tekstil sektöründe 2 yıl boyunca insan kaynakları alanında çalışmalar yapan Yargıcı, Platin Bilişim ile bilişim sektörüne adım attı ve 9 yıl boyunca holding, enerji, sigorta ve banka gibi bir çok sektörde faaliyet gösteren büyük müşterilerin yöneticiliğini üstlendi.

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: