50 yıllık tecrübeyi 3 saatte dinlemeye hazır mısın?

Başlangıç Noktası, düzenlediği ‘Siber Güvenlik Kariyer Sohbetleri’ etkinliğinde IT sektörünün iki tecrübeli ismini bir araya getiriyor.

Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik Hizmetleri Lideri olarak çalıştığı PwC Türkiye’den kısa bir süre önce ayrılmış olan A. Burak Sadıç ve 27 yılın ardından Yapı Kredi’den emekli olan IT Risk Yönetimi ve Kalite Güvenliği Yöneticisi Levend Abay tecrübelerini paylaşmak için 10 Mart saat 14:00’da Kanyon Joint Idea’da bir araya geliyorlar.

Siber güvenlikte hizmet alan ve hizmet veren olarak ‘masanın iki ucunda’ yıllarını vermiş olan Abay ve Sadıç, sektörde başarılı bir kariyerin ipuçlarını katılımcılarla paylaşacak.

Kimler katılmalı?

Çalışma hayatına siber güvenlik sektöründe başlamak isteyen yeni mezunlar

Siber güvenlik sektörüne geçiş yapmak isteyen bilişim teknolojileri çalışanları

IT risk yönetimi ve Bilgi/siber güvenlik danışmanlık hizmetleriyle ilgilenenler, akademik çalışma yapanlar

Halihazırda siber güvenlik sektöründe çalışanlar

Kayıt ve ayrıntılı bilgi için: https://www.biletino.com/event/eventdetail/4868

 

A. Burak Sadıç 

Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu olan Sadıç’ın yirmi seneden fazla danışmanlık ve yönetim deneyimi bulunmaktadır.

Profesyonel yaşamı boyunca sırasıyla PDI-Erkom, Siemens, Meteksan, Koç.net, Innova Bilişim, Symantec ve PwC bünyesinde çeşitli kademelerde görev yapmıştır.

 

 

Levend Abay

1986’da Yıldız Teknik Üniversitesi – Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Bölümü mezunu olan Levend Abay’ın Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme konularında iki Master derecesi bulunmaktadır. 30 yılı aşkın profesyonel yaşamının 27 yılı Yapı Kredi Bankası Bilişim Teknolojilerinde geçmiştir.

Veritabanı uzmanı olarak girdiği bu kuruluşta farklı tarihlerde Recovery Yönetimi, Değişiklik Yönetimi, Kullanıcı Yardım Masası ve Test Yönetimi, BT Güvenlik Yönetimi ve son olarak da BT Risk Yönetimi ve Kalite Güvencesi alanlarında 19 yıl yöneticilik yapmıştır. 

2018 yılında tecrübelerini farklı kanallarla paylaşmak üzere bankadan emekliye ayrılmıştır.

One Comment

  1. CyberWarrior says:

    30 yıllık birikimin katılımcılar ile paylaşılacağı güzel bir etkinlik.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.