KPMG uzmanlarından kaçırılmayacak iki siber güvenlik eğitimi

Güncel bilgi birikimi ve deneyimiyle Business Management Institute (BMI)  ve KPMG işbirliğiyle tasarlanan “Siber Güvenlik Eğitimi Programları” katılımcılara iki farklı seçenekle eğitim sunuyor.

Bilgileri izinsiz ele geçirme yöntemleri değişen dünya ve gelişen teknoloji sayesinde boyut değiştirirken son dönemlerde artan siber saldırılar özellikle kurumların ticari yapısını tehdit ediyor. Bu ihtiyaç nedeniyle BMI ve KPMG “Siber Güvenlik Eğitim Programları” düzenliyor.

Yöneticiler için Siber Güvenlik Programı

KPMG Bilgi Sistemleri profesyonelleri liderliğinde 15-16 Şubat’ta İstanbul-Barbaros-Point Hotel’de gerçekleşecek olan Yöneticiler için Siber Güvenlik Programında katılımcılar; Trend Tehditler, Siber Saldırı Yöntemleri, kurumları bekleyen Siber Riskler, Siber olaylara Müdahale Süreci, Stratejik ve Mimari Açıdan Siber Güvenlik Yaklaşımı, Veri Koruma ve Bilgi Güvenliği gibi konularda gerekli donanıma hazırlıyor.

Uygulamalı Siber Güvenlik

15-16-17 Mart 2019’da gerçekleşecek olan Uygulamalı Siber Güvenlik Programında ise; Ağların Taranması, Enümerasyon, Sistem Hackleme, Zararlı Yazılım Tehditleri, Dinleme («Sniffing»), Sosyal Mühendislik, Servis Reddi («Denial-of-Service»), Oturum Ele Geçirme («SessionHijacking»), Web Sunucusu / Uygulamaları Hacklemeve SQL Saldırısı («SQL Injection»), Kablosuz Ağ Testleri, Mobil Platform Testleri, IDS, Firewall ve Honeypot’tan Kaçış, Bulut Bilişim, Kriptografi gibi oldukça teknik konular ele alınıyor.

Katılımcılar bu  programda bilgisayar başında ve simüle edilmiş siber saldırılar eşliğinde konuları bizzat deneyimleyerek ve uygulayarak öğrenme fırsatı yakalayacak.

Eğitimlerin sonunda katılımcılara, BMI ve KPMG tarafından katılım belgesi düzenlenecek.

Bu alanlarda bilgi sahibi olmak isteyen yöneticiler, firma sahipleri, firmaların bilgi teknolojileri ve bilişim departmanı çalışanları, siber güvenlik uzmanları ve  bu alanlara ilgi duyan herkes katılabiliyor.

Eğitim hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin:

http://www.bm-institute.com/yoneticiler-icin-siber-guvenlik.html

http://www.bm-institute.com/uygulamali-siber-guvenlik-egitimi.html

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.