Yaşam Tarzı

Apple, Hayat Eve Sığar Uygulamasını 2021’in en iyisi seçti

Apple, Hayat Eve Sığar Uygulamasını 2021'in en iyi uygulaması seçtiApple, Hayat Eve Sığar (HES) Uygulamasını  2021’in en iyi uygulaması seçti.

Apple, uygulama mağazaları için yılın en iyi uygulamalarını sıraladığı listeleri açıkladı. Şirket, bu yıl App Store Ödülleri ile farklı kategorilerde en iyi 15 uygulamayı da paylaştı. Genellikle AVM’lere giriş için kullanılan, aşı bilgileri ile Kovid-19 pozitiflik durumuna ilişkin bilgilerin yer aldığı HES uygulaması ilk sırada yer aldı.

Apple’ın 2021 için seçtiği en iyi uygulama ve oyunlar şu şekilde sıralanıyor: Yılın iPhone Uygulaması: Toca Life, World Yılın iPad Uygulaması: LumaFusion, Yılın Mac Uygulaması: Craft, Yılın Apple TV Uygulaması: DAZN Yılın Apple Watch Uygulaması: Carrot Weather, Yılın iPhone Oyunu: League of Legends: Wild Rift, Yılın iPad Oyunu: MARVEL Future Revolution, Yılın Mac Oyunu: Myst, Yılın Apple TV oyunu: Space Marshals 3,  Yılın Apple Arcade Oyunu: Fantasion

Dark Web’de skandal paylaşım: Sızdırılmış HES kodları ile aşısız kişiler sınırlamaları aşıyor

Yılın trendini ‘sosyal bağ’ olarak belirleyen Apple, Bumble, Canva, EatOkra ve Peanut uygulamalarını bu trende öncülük eden örnek uygulamalar olarak sıraladı.

Apple, Türkiye uygulama mağazasından seçtiği en iyi mobil uygulama ve oyunlar listesini de açıkladı.

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu