CyCon 2015

Siber güvenlik uzmanları CyCon için Estonya’da buluşuyor

Estonya’nın başkenti Tallinn’de bu sene 7. düzenlenecek olan CyCon konferansı yarın başlıyor. Stratejik siber güvenlik konularında sadece güncel konuların değil aynı zamanda önümüzdeki yılların siber gündemininde tartışılacağı konferansa, ABD Siber Komutanlığı (CYBERCOMMAND) ve Ulusal Güvenlik Ajansı’nın başında bulunan (NSA) Michael Rogers başta olmak üzere dünyanın önde gele siber güvenlik uzmanları katılıyor.

Açılış konuşmasını Estonya Cumhurbaşkanı Toomas Hendrik Ilves’in yapacağı CyCon 2015, Tallinn’de bulunan NATO Müşterek Siber Savunma Mükemmeliyet Merkezi (CCD COE) tarafından düzenleniyor.

İLGİLİ HABER >>> NATO CCD COE’NİN BAŞINDAKİ KOMUTAN: ARTUR SUZİK

Internet yönetişiminin geleceği, uluslararası hukukta siber güvenlikle ilgili son gelişmeler, ağ tabanlı savaş, STUXNET ve siber güvenliğin ulusal güvenlik açısından önemi gibi konular konferansta ele alınacak.

İLGİLİ HABER >>> ERDOĞAN’DAN KRİTİK SİBER GÜVENLİK ZİYARETİ

CyCon 2015’de tartışılan konuları ’dan her gün yayınlanacak özel haberler ile takip edebilirsiniz. Konferans programına bu linkten ulaşabilirsiniz.

HAFTALIK BÜLTENİMİZE ABONE OLMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ

 

 

 

 

 

 

Hiçbir haberi kaçırmayın!

E-Bültenimiz ile gelişmelerden haberdar olun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu